Як повернути?

Якщо Вам не підійшов розмір ми з задоволенням поміняємо його на інший, більш відповідний для Вас. Що б поміняти розмір Вам потрібно передзвонити нам і ми підкажемо як це зробити.

Відповідно до "Закону про захист прав споживача" протягом 14 днів після покупки Ви можете повернути і отримати гроші назад або обміняти товар на інший навіть якщо він Вам просто не сподобався.

Щоб повернути товар Вам необхідно зв'язатися з нашими консультантами для уточнення способу повернення товару і грошей.

 

Порядок повернення товару:

  1. Переконайтеся в збереженні й цілісності заводської упаковки товару, якщо така є. На товарі не повинно бути слідів використання, повинні бути збережені всі ярлики і чек.

  2. Повідомте нашому консультанту про Ваш намір повернути товар

  3. Заповніть заяву на повернення яке знаходитися в посилці з іншими документами. Якщо бланк заяви загублений Ви можете його закачати і заповнити вручну - закачати. Також прикладіть до заяви чек і накладну Нової пошти.

  4. Надішліть товар через Нову Пошту за адресою м. Хмельницький Склад №3, отримувач ФОП Кушнір Петро Вікторович на номер телефону (067) 380-14-00

  5. Повідомте нашому консультанту номер декларації який Вам видадуть на Новій пошті. Тільки за номером ми можемо отримати Вашу посилку.

  6. Після отримання повернення ми зв'яжемося з Вами і обговоримо всі питання пов'язані з обміном або способом повернення грошей.

Телефони нашого контакт-центру (067) 380-14-00, (050) 376-82-22, (063) 380-14-00.

Якщо повернення або обмін відбувається через нашу помилки (вислали Вам не той товар, колір, брак) ми оплачуємо послуги Нової пошти (повернення грошей на карту банку або поповнення рахунку). В такому випадку при відправленні нам посилки вкажіть платника за доставку - по безготівковому розрахунку.

У разі обміну по іншим суб'єктивних причин (не підійшов розмір, не подобається колір, ...) відправлення товару до нас оплачується за Ваш рахунок, а доставку нового оплачуємо ми, але тільки перший раз. Усі наступні обміни за рахунок покупця!

При відправленні нам посилки в жодному разі не вказуйте накладений платіж. Це пов'язано з тим, що наш кур'єр не може оглянути товар і розплатитися за нього на складі Нової Пошти. Після отримання повернення ми зв'яжемося з Вами і обговоримо всі питання пов'язані з обміном або способом повернення грошей.

 

Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)

- Закон України «Про захист прав споживачів» N 1023-XII від 12.05.1991 (в чинній редакції, з урахуванням змін, внесених Законом України N 2741-VI від 02.12.2010 р);

- Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р,

- Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, затверджений Наказом Міністерства охорони здоров'я України № 360 від 19.07.2005 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20.07.2005 за № 783/11063;Продовольчі товари, лікарські засоби, предмети сангігієни.

Продовольчі товари, лікарські засоби, предмети сангігієни

      Непродовольчі товари:

- фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір корсетні товари;

- парфюмерно-косметичні вироби;

- перо-пухові вироби;

- дитячі іграшки м'які;

- дитячі іграшки гумові надувні;

- зубні щітки;

- мундштуки апарати для гоління;

- помазки для гоління;

-  гребінці і щітки масажні;

- сурдини (для духових музичних інструментів);

- скрипкові підборіддя;;

- рукавички;

- тканини;

- тюлегардинні і мереживні полотна;

- килимові вироби метражні, білизна натільна;

- білизна постільна;

- панчішно-шкарпеткові вироби;

- товари в аерозольній упаковці;

- друковані видання;

- лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція;

- пиломатеріали, погонажні (плінтус, лиштва), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником);

- аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом;

- вироби з натурального та штучного волосся (перуки);

- товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо);

- інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо);

- ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Телефони нашого контакт-центру (067) 380-14-00, (050) 376-82-22, (063) 380-14-00.