Як повернути?

Якщо Вам не підійшов розмір ми з задоволенням поміняємо його на інший, більш відповідний для Вас. Що б поміняти розмір Вам потрібно передзвонити нам і ми підкажемо як це зробити.

Відповідно до "Закону про захист прав споживача" протягом 14 днів після покупки Ви можете повернути і отримати гроші назад або обміняти товар на інший навіть якщо він Вам просто не сподобався.

Щоб повернути товар Вам необхідно зв'язатися з нашими консультантами для уточнення способу повернення товару і грошей.

 

Порядок повернення товару:

  1. Переконайтеся в збереженні й цілісності  упаковки товару. На товарі не повинно бути слідів використання, повинні бути збережені всі ярлики і чек.

  2. Повідомте нашому консультанту про Ваш намір повернути товар

  3. Заповніть заяву на повернення яке знаходитися в посилці з іншими документами. Якщо бланк заяви загублений Ви можете його закачати і заповнити вручну - закачати. Також прикладіть до заяви чек і накладну Нової пошти.

  4. Надішліть товар через Нову Пошту за адресою м. Хмельницький Склад №3, отримувач - особа що зазначена у декларації відправником вашої посилки.

  5. Повідомте нашому консультанту номер декларації який Вам видадуть на Новій пошті.

  6. Після отримання повернення ми зв'яжемося з Вами і обговоримо всі питання пов'язані з обміном або способом повернення грошей.

Якщо повернення або обмін відбувається через нашу помилки (вислали Вам не той товар, колір, брак) ми оплачуємо послуги Нової пошти (повернення грошей на карту банку). В такому випадку при відправленні нам посилки вкажіть платника за доставку - по безготівковому розрахунку.

У разі обміну по іншим суб'єктивних причин (не підійшов розмір, не подобається колір, ...) відправлення товару до нас оплачується за Ваш рахунок.

При відправленні нам посилки в жодному разі не вказуйте накладений платіж. Це пов'язано з тим, що наш кур'єр не може оглянути товар і розплатитися за нього на складі Нової Пошти. Після отримання повернення ми зв'яжемося з Вами і обговоримо всі питання пов'язані з обміном або способом повернення грошей.

Телефони нашого контакт-центру (067) 380-14-00, (050) 370-14-00, (063) 380-14-00.