Як повернути?

Якщо Вам не підійшов розмір ми з задоволенням поміняємо його на інший, більш відповідний для Вас. Що б поміняти розмір Вам потрібно передзвонити нам і ми підкажемо як це зробити.

Відповідно до "Закону про захист прав споживача" протягом 14 днів після покупки Ви можете повернути і отримати гроші назад або обміняти товар на інший навіть якщо він Вам просто не сподобався.

Щоб повернути товар Вам необхідно зв'язатися з нашими консультантами для уточнення способу повернення товару і грошей.

 

Порядок повернення товару:

  1. Переконайтеся в збереженні й цілісності заводської упаковки товару, якщо така є. На товарі не повинно бути слідів використання, повинні бути збережені всі ярлики і чек.

  2. Повідомте нашому консультанту про Ваш намір повернути товар

  3. Заповніть заяву на повернення яке знаходитися в посилці з іншими документами. Якщо бланк заяви загублений Ви можете його закачати і заповнити вручну - закачати. Також прикладіть до заяви чек і накладну Нової пошти.

  4. Надішліть товар через Нову Пошту за адресою м. Хмельницький Склад №3

  5. Повідомте нашому консультанту номер декларації який Вам видадуть на Новій пошті. Тільки за номером ми можемо отримати Вашу посилку.

  6. Після отримання повернення ми зв'яжемося з Вами і обговоримо всі питання пов'язані з обміном або способом повернення грошей.

Якщо повернення або обмін відбувається через нашу помилки (вислали Вам не той товар, колір, брак) ми оплачуємо послуги Нової пошти (повернення грошей на карту банку або поповнення рахунку). В такому випадку при відправленні нам посилки вкажіть платника за доставку - по безготівковому розрахунку.

У разі обміну по іншим суб'єктивних причин (не підійшов розмір, не подобається колір, ...) відправлення товару до нас оплачується за Ваш рахунок, а доставку нового оплачуємо ми, але тільки перший раз. Усі наступні обміни за рахунок покупця!

При відправленні нам посилки в жодному разі не вказуйте накладений платіж. Це пов'язано з тим, що наш кур'єр не може оглянути товар і розплатитися за нього на складі Нової Пошти. Після отримання повернення ми зв'яжемося з Вами і обговоримо всі питання пов'язані з обміном або способом повернення грошей.

 

Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)

- Закон України «Про захист прав споживачів» N 1023-XII від 12.05.1991 (в чинній редакції, з урахуванням змін, внесених Законом України N 2741-VI від 02.12.2010 р);

- Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р,

- Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, затверджений Наказом Міністерства охорони здоров'я України № 360 від 19.07.2005 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20.07.2005 за № 783/11063;Продовольчі товари, лікарські засоби, предмети сангігієни.

Продовольчі товари, лікарські засоби, предмети сангігієни

      Непродовольчі товари:

- фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір корсетні товари;

- парфюмерно-косметичні вироби;

- перо-пухові вироби;

- дитячі іграшки м'які;

- дитячі іграшки гумові надувні;

- зубні щітки;

- мундштуки апарати для гоління;

- помазки для гоління;

-  гребінці і щітки масажні;

- сурдини (для духових музичних інструментів);

- скрипкові підборіддя;;

- рукавички;

- тканини;

- тюлегардинні і мереживні полотна;

- килимові вироби метражні, білизна натільна;

- білизна постільна;

- панчішно-шкарпеткові вироби;

- товари в аерозольній упаковці;

- друковані видання;

- лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція;

- пиломатеріали, погонажні (плінтус, лиштва), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником);

- аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом;

- вироби з натурального та штучного волосся (перуки);

- товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо);

- інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо);

- ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Телефони нашого контакт-центру (067) 380-14-00, (050) 376-82-22, (063) 951-24-40.