Оплата

Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

Оплатити замовлення Ви можете будь-яким зручним для Ваc способом:

 

Безготівковим способом (наприклад із зарплатної картки, в будь-якому відділенні банку сплативши рахунок, Приват24)

Даним способом Ви економите свої кошти і проводите оплату легким і сучасним способом не сплачуючи при цьому зайвих комісій. Ми виставляємо рахунок який прийде на Ваш E-mail або у вигляді SMS на мобільний телефон. Оплатити його можна за допомогою кредитної картки, роздрукувати та оплатити в будь-якому відділенні банку, а також за допомогою Приват24.

 

Готівкою на складі транспортної компанії при отриманні замовлення (післяплатою)

Після отримання замовлення Ви можете розрахуватися за нього готівкою. Цей спосіб оплати і доставки трохи дешевше попереднього і також дає Вам спокій під час очікування замовлення.

 

Міжнародна доставка

Міжнародні замовлення відправляються за 100% передоплатою (вартість товару + доставка) з будь-якої карти світу. Конвертація валют відбувається автоматично (в національній валюті по комерційному курсу на день оплати).

Повернення та обміни для таких замовлень не передбачені, тому радимо уточнювати всі деталі перед відправленням.

В інші країни відправка може здійснюватися такими компаніями: Укрпошта, Нова пошта, Meest Expres, за вартістю згідно тарифів відповідного перевізника. Конкретна служба доставки обговорюються в індивідуальному порядку з менеджером та обирається найбільш вигідний варіант для клієнта.

Терміни доставки - від 1-го до 4-ох тижнів в залежності від країни отримувача.

 З усіх питань звертайтеся за телефонами (067) 380-14-00 (viber), (050) 370-14-00, (063) 380-14-00, E-mail - info@helena.ua