Гарантії

Ми дбаємо про те, щоб товари, придбані в інтернет-магазині helena.ua, служили надійно і довго. 

Будь ласка, перевіряйте комплектність і відсутність дефектів у товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу). 

Обмін або повернення товару здійснюється через пошту з попереднім узгодженням з нашими консультантами тільки при наявності чека на даний товар. Повернення грошей відбувається протягом 3-5 днів робочих днів. Спосіб повернення грошей також обговорюється з нашими консультантами.

100% повернення* грошей якщо не підійшов розмір

Якщо Вам не підійшов розмір виробу чи з інших причин ви хочете повернути товар ми без проблем повернемо гроші будь-яким зручним для Вас способом. Для цього потрібно зв'язатися з нашим консультантом за телефонами (067) 380-14-00, (050) 370-14-00, (063) 380-14- 00.

 

Порядок повернення товару:

  1.  Переконайтеся в збереженні й цілісності упаковки товару, якщо така є. На товарі не повинно бути слідів використання, повинні бути збережені всі ярлики і чек.

  2. Повідомте нашому консультанту про Ваш намір повернути товар.

  3. Заповніть заяву на повернення яке знаходитися в посилці з іншими документами. Якщо бланк заяви загублений Ви можете його закачати і заповнити вручну - завантажити

  4. Надішліть товар через Нову Пошту за адресою м Хмельницький Склад № 3, одержувач - особа що зазначена у декларації відправником вашої посилки.

  5. Повідомте нашому консультанту номер декларації який Вам видадуть на Новій пошті. 

  6. Після отримання повернення ми зв'яжемося з Вами і обговоримо всі питання пов'язані з обміном або способом повернення грошей.

Якщо повернення або обмін відбувається через нашу помилку (вислали Вам не той товар, колір, брак) ми оплачуємо послуги Нової пошти (повернення грошей на карту банку).

У разі обміну по іншим суб'єктивних причин (не підійшов розмір, не подобається колір, ...) відправлення товару до нас оплачується за Ваш рахунок

При відправленні нам посилки в жодному разі не вказуйте накладений платіж. Це пов'язано з тим, що наш кур'єр не може оглянути товар і розплатитися за нього на складі Нової Пошти. Після отримання повернення ми зв'яжемося з Вами і обговоримо всі питання пов'язані з обміном або способом повернення грошей.

 

Обмін і повернення товарів протягом перших 14 днів після покупки:

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживача», покупці нашого інтернет-магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.
Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання. А також повинні бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики. Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за нами право відмовити Вам в обміні або поверненні товару.
Обмін або повернення товару здійснюється в нашому офісі або через пошту з попереднім узгодженням з нашими консультантами. Повернення грошей відбувається на протязі 3-5 робочих днів.