Доставка

Доставити замовлення ми можемо Вам додому або на відділення транспортної компанії (Нова Пошта). Завдяки тому, що весь товар який Ви бачите в нашому інтернет магазині є реально в наявності, доставка замовлення займає день — максимум два.

При отриманні замовлення Ви повинні переконатися в цілісності упаковки. При виявленні дефектів упаковки Ви повинні надати претензію і повернути посилку в присутності представника транспортної компанії.

Безкоштовна доставка

Якщо Ви зробили замовлення на суму 2000 грн і більше, ми безкоштовно доставимо його на склад служби доставки у Вашому місті.

Доставка додому оплачується покупцем в будь-якому випадку. 

Доставка додому

Для Вашої зручності та економії часу ми пропонуємо доставити замовлення прямо до Вас додому. 

Для доставки замовлення додому вкажіть цей спосіб доставки при оформленні замовлення і наш консультант проінформує Вас про вартість цієї послуги після обробки замовлення.

Доставка на склад транспортної компанії

Для економії коштів ми можемо доставити замовлення на склад транспортної компанії. Ви зможете перевірити товар на складі і вже після цього розрахуватися за замовлення. Також можна просто забрати замовлення на складі, якщо Ви попередньо оплатите його зручним для себе способом. Простежити посилку за номером декларації можна на сайті Нової пошти.

Міжнародна доставка

Міжнародні замовлення відправляються за 100% передоплатою (вартість товару + доставка) з будь-якої карти світу. Конвертація валют відбувається автоматично (в національній валюті по комерційному курсу на день оплати).

Повернення та обміни для таких замовлень не передбачені, тому радимо уточнювати всі деталі перед відправленням.

В інші країни відправка може здійснюватися такими компаніями: Укрпошта, Нова пошта, Meest Expres, за вартістю згідно тарифів відповідного перевізника. Конкретна служба доставки обговорюються в індивідуальному порядку з менеджером та обирається найбільш вигідний варіант для клієнта.

Терміни доставки - від 1-го до 4-ох тижнів в залежності від країни отримувача.

 Телефони нашого контакт-центру (067) 380-14-00, (050) 376-82-22, (063) 951-24-40.