Бонусна система

У своєму прагненні бути ще краще і зручніше для улюблених клієнтів інтернет-магазин helena.ua пропонує накопичувальну бонусну систему, з якою Ви легко і просто зможете заробляти бонуси за кожну свою покупку і використовувати їх в наступному замовленні. Більше бонусів - більше економії!
Як це працює? Зробивши своє замовлення на helena.ua Ви автоматично стаєте учасником нашої програми лояльності і вже з першої покупки починаєте економити свої кошти.
Єдина умова - це Ваша реєстрація на сайті і оформлення замовлення через особистий кабінет. За кожне оформлене замовлення Вам будуть нараховуватися бонуси еквівалентні сумі покупки, які поповнюватимуть Ваш персональний бонусний рахунок, після повного закриття замовлення.

Приклад: сума замовлення 1000 грн = 1000 бонусів.

Умови участі:

     1. Реєстрація на сайті і створення «Особистого кабінету» - безкоштовно.
     2. За даними Вашої реєстрації буде автоматично створений Ваш персональний бонусний рахунок. 
     3. Бонуси за реєстрацію нараховуються у розмрі 5000 і можуть бути використані вже при першому замовлені від 500 грн.
     4. З кожним наступним замовленням бонуси сумуються на Вашому рахунку, не залежно від суми замовлення.
     5. Рахунок і бонуси надійно захищені і тільки Ви зможете ними скористатися.
     6. Накопичуйте бонуси і використовуйте їх для отримання грошової знижки.
     7. Скористатися бонусами Ви зможете, коли на рахунку накопичиться від 1000 бонусів і більше.

 

Перерахунок бонусів в грошовий еквівалент проводиться в співвідношенні 2 : 100.

Приклад: як 1000 бонусів = 20 грн.

Використовувати всі свої бонуси або їх частину, накопичувати їх далі - Ви вирішуєте самі. Роблячи свою наступну покупку Вам буде запропонована можливість використання бонусів в окремому віконці. У ньому Ви можете вказати кількість бонусів для списання або відмовитися від цієї можливості.

При поверненні або обмін товару бонуси будуть автоматично перераховані і зараховані або відняті з вашого персонального рахунку, в залежності від конкретного випадку.

 

Подарунки іменинникам!

Також на сайті існує спеціальна пропозиція для іменинників, які мають "Особистий кабінет" і є учасниками нашої "Бонусної системи"!

Святкові бонуси в розмірі 10000 зараховуються на персональний рахунок в якості подарунка за 5 днів до Вашого свята і діють протягом 10 днів. При оформленні замовлення вкажіть в спеціальній графі про списання бонусів або повідомте про це онлайн-консультанту при підтвердженні замовлення.

Подарункові сертифікати

Поповнити гардероб стильною обновкою - завжди хороша ідея для подарунка, як собі коханій, так і для своїх рідних та близьких. І для того, щоб точно не помилитися з розміром або фасоном, бренд HELENA пропонує своїм покупцям подарункові сертифікати: сертифікат на 500 грн і сертифікат на 1000 грн.

Використати сертифікат можна в будь-якому магазині брендової мережі по Україні, а також при оформленні замовлення на нашому сайті.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: (067) 380-14-00; (050) 370-14-00; (063) 380-14-00.

 

Бажаємо Вам вдалих покупок та завжди відмінного настрою!

Щиро вдячні, що Ви з нами!